INFLAGRANTI / Hudba bez hranic

Crossover zajímavých hitů z klasiky, rocku i popu v originálních moderních úpravách pro elektrické smyčce. Naše elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI jsme založily v roce 2004, abchom si mohly zahrát skladby nebo písně v našich úpravách, které máme rády a které nás hrát baví.

V roce 2005 nám u společnosti Universal music vyšlo naše debutové album s názvem ROCKMANTICA a kapela absolvovala svoje první koncertní a televizní vystoupení. 

Jako vydařený restart zafungoval rok 2009, kdy jsme vydaly naši druhou desku. Tak zní i název tohoto CD, RESTART. Bez předsudků k žánrovým kategoriím jsme si na něj opět vybraly velké a krásné melodie, které majme nejen samy rády, ale líbí se i vám, našim posluchačům. Záměrně jsme Skladby Bacha nebo Vivaldiho přetvořily tak, aby zněly jako by byly napsány pro rockový či taneční festival, a písničky od kapel Metallica, Europe nebo Queen jsme umírnily naopak pro filharmonickou síň.

Snad jsme zvolily správnou cestu. Dokazujete nám to i vy, naše milé publikum, ať už pro vás hrajeme v Česku, nebo v zahraničí. Vystupovaly jsme mimo jiné i v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Holandsku, Polsku, Řecku či Itálii. Kromě samostatných koncertů tria (dvoje elektrické housle a violoncello) nás můžete slyšet na koncertech stále častěji i s celou naší doprovodnou kapelou (bicí, baskytara, klávesy, kytara). 

2010 vydáváme live DVD s názvem Brioso, což je nahrávka jednoho našeho koncertu z podzimu 2009, a to právě s naší doprovodnou rockovou kapelou a speciálními hosty zpěváky Petrem Mukem, Petrem Kolářem a Petrem Bendem. Za tento nosič jsme dostaly ocenění Zlatá deska za prodej více než 13 000 kusů DVD.

2011 vydáváme vánoční desku s názvem CHRISTMAS SYMPHONY s doprovodem velkého Symfonického Orchestru. Na desce se poprvé objevuje náš zpěv a v jedné písni s námi zazpíval Marián Vojtko.

Na podzim roku 2012 absolvujeme naše první velké koncertní turné po celé České republice. Koncerty jsou vánoční, koncipované spíše akusticky, v kombinaci s naší doprovodnou kapelou vzniká další zajímavá verze INFLAGRANTI stylu. Jako zpívajícího hosta si pozýváme speciání hvězdu, frontmana kapely Kabát Josefa Vojtka, který se s námi spojuje v šesti nejslavnějších muzikálových melodiích. Vyprodané divadelní sály nám dělají radost a turné si náležitě užíváme.