Chrudim, Benefični koncert pro Terezku

21. 11. 2018

Zveme vás do divadla karla Pippicha v Chrudimi, kde 21.11. zahrajeme Benefiční koncert pro Terezku od 19h.

Výtěžek koncertu bude věnován na hrazení výloh za léčbu pro Terezky Vargovou.

Vstupenky můžete zakoupit zde:

http://www.chrudimsobe.cz/2018-11-21-beneficni-koncert-trio-inflagranti

Pokud chcete, můžete podpořit Terezku i zakoupením vstupenky bez účasti na koncertu.

 

oficiální text pořadatele:

rádi bychom vás srdečně pozvali na benefiční koncert pro naši dceru Terezku, která před několika lety prodělala vážné onkologické onemocnění, jehož léčba měla hodně vedlejších účinků a neobešla se bez následků. Neustále se snažíme, aby tyto následky byly menší a menší. K tomu Terezce pomáhá pravidelná rehabilitace ve speciálním rehabilitačním centru Adeli Medical Center na Slovensku. Pobyty jsou drahé a pojišťovna je nehradí. Cena jednoho pobytu (bez ubytování a stravy) na tři týdny je cca 5.600,- Euro. A právě výtěžek z tohoto koncertu bude Terezce darován na její rehabilitaci v Adeli.

Nyní to hlavní. Benefiční koncert pro Terezku se koná 21. listopadu 2018 (středa) v 19,00 hod. v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi. Hrát bude trio INFLAGRANTI, které v úpravě pro dvoje housle a violoncello interpretuje ve vlastních instrumentálních úpravách nejen klasické skladby od Bacha nebo Vivaldiho, ale i hity kapel jako jsou Metallica, Europe nebo Queen.

Lístky si můžete mimo jiné koupit i on-line na :

http://www.chrudimsobe.cz/2018-11-21-beneficni-koncert-trio-inflagranti?fbclid=IwAR0axSczZW2Jy9CgYK9TZSyAZP66EYwS5DaFmd7lVO-KhanW2U86bmr5PDU