Koncert KAREL HAŠLER OPEN AIR - natáčený Českou televizí

30. 9. 2017

 

Letos se ještě jednou rozloučíme s open air koncerty, a pěkně ve velkém.

Přijďte v sobotu 30.9. na Hradčanské náměstí, kde se bude konat koncert na počest Karla Hašlera. Celý vešer budou znít jeho písně v podání různých umělců. My si zahrajeme v několika písních s některými interprety. Nechte se překvapit. Večerem bude provázet Petr Rychlý a hlavně strůjce celého projektu, skupina ŠLAPETO.

Záznam koncertu natáčí Česká televize a bude z něj vydané i DVD.

 

Drazí přátelé, kteří se nás stále ptáte, kdy se můžeme vidět v Praze... Máme pro Vás dva termíny. Buď 12.12. v divadle Broadway(vánoční koncert) ....
nebo příští sobotu, 30.9. - náš poslední letošní open air... Přijďte večer na Hradčanské náměstí, kde se koná koncert k poctě Karla Hašlera. Řada pěveckých hvězd jako Jarek Nohavica, Ondřej Gregor Brzobohatý, Vašek NOID Bárta, Martina Bárta, František Segrádo, Iva Pazderková, SLZA tam zazpívá jeho písničky, celé zazstřešené skupinou Šlapeto.
I my budeme součástí a těšíme se na tenhle neobyčejný večer, který do záznamu bude točit Česká Televize a následně i vydá na DVD.
Chcete být v televizi? Doražte na Hradčanské náměstí. Loni jsme byli v ten den na koupáku, letos vemte péřovky a v 19:30 se na vás těšíme před hradem. Ahoj!