Nové vánoční CD - CHRISTMAS SYMPHONY právě v prodeji

1. 12. 2011

Od 1.12.2011 je naše nové CD s názvem CHRISTMAS SYMPHONY v prodejnách s hudbou po celé ČR. 

 

Nové album Christmas Symphony skupiny INFLAFGRANTI  slibuje nejen největší koncentraci světoznámých vánočních melodií na jednom CD, ale také jejich neotřelé pojetí. Tradiční koleda Tichá noc, jež je po staletí zpívána po celém světě, ohromuje jako velkolepé symfonické Bolero, notoricky známé Jingle Bells jsou coby latino k nepoznání a Bachova barokní Ave Maria se vlní odlehčeném jazzu. Jazzovým aranžmá překvapuje i klasika Holly Night či Albinoniho Adagio a klasické Adeste fideles. V dvanáctce vánočních skladeb nechybí ani novodobé hity, moderní aranžmá dostaly například  Hallelujah od Leonarda Cohena, Prayer od Celine Dion, All I want is Christmas od Mariah Carey, nebo Happy Xmass od Johna Lennona.

„Všechny 3 máme moc rády vánoce, hlavně náladu s nimi spojenou. Znáte to, lidé myslí pozitivněji a jsou si blíž. Chtěly jsme k tomuhle kouzlu vánoc také přispět naší hudbou. I když písně nejsou naše, snažily jsme se v aranžích najít nový pohled na vánoční tradicionály a poskládat je zase trochu jinak, a přesto si udržely tu vánoční pohodu. Snad se nám to povedlo.“ říká Markéta Muzikářová, houslistka a zakladatelka smyčcového tria, které na albu doprovodí kromě skupiny Pajky Pájk také početný Symfonický Orchestr dirigovaný Martinem Kumžákem. Jako hostující zpěvák se představí muzikálový a operní zpěvák, loňský držitel Ceny Thálie Marián Vojtko.  

CD Christmas  Symphony vychází 12. listopadu nadstandardním digipackovém balení s fotkami přední české fotografky Lenky Hatašové za vánoční cenu 99 korun! Pouhý týden bude ke koupi ve všech trafikách a prodejnách tisku po celé České republice, od 1. prosince pak bude k dostání v kamenných obchodech s hudbou.

Slavnostní křest alba spojený s předvánočním koncertem a předáním zlatého DVD za prodej 10 000 nosičů INFLAGRANTI Brioso proběhne 7. listopadu od 19:30 v pražském klubu Hard Rock Cafe, na Malém náměstí v Praze 1.

INFLAGRANTI – vánoční album CHRISTMAS SYMPHONY

Markéta Muzikářová - housle

Kateřina Lískovcová – housle

Irena Morisáková - violoncello

Rytmika kapela Pájky Pájk

Studiový Symfonický Orchestr Christmas Symphony, dirigent Martin Kumžák

Zvuková režie Andy Lažo, Milan Jílek, Stanislav Baroch

Mix a mastering: Stanislav Baroch

Vydavatel: T Production CZ, spol. s r.o.