Zahrajeme v Českých Budějovicích, Dům Kultury

2. 3. 2012

na plese Jihočeských starostů.

V rámci letošní plesové sezóny se v Kulturním Domě Metropol v Ceských Budějovicích uskuteční v pátek 2. března 2012 I.ročník Plesu jihočeských starostů. Myšlenkou tohoto projektu je zorganizovat společenské setkání představitelů zejména regionální komunální úrovně a dalších významných představitelů z řad podnikatelské sféry především z jihočeského regionu. Všichni účastníci plesu budou mít příležitost navázat kontakty či posílit vztahy s kolegy a obchodními partnery na příjemném místě, v uvolněné a neformální atmosféře. Zaštity nad tímto projektem převzali předsedkyně poslanecké sněmovny PČR Miroslava Němcová, předseda Senátu PČR Milan Štěch, hejtman Jč. kraje Jiří Zimola a primátor Českých Budějovic Juraj Thoma.

V rámci programu vystoupí kromě nás další hosté - Tereza Kerndlová a David Deyl.

K tanci a poslechu bude hrát taneční orchestr Metroklub a jazZÍKAspol.

Večerem provede oblíbený moderátor České televize Aleš Cibulka. Dále se účastníci mohou těšit na ochutnávku vín, módní přehlídku, komerční tombolu a casino.

Distribuci vstupenek zajišťuje Production 1, Neplachova 2297/1, České Budějovice, tel.: 608 101 010, mail: info@plesstarostu.cz .

Více informací získáte na webových stránkách http://www.plesstarostu.cz .